• bilgi@turkiyedeestetikonline.com
 • 0 554 897 07 76

Tuba Erdoğan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
159 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Tuba Erdoğan
 • ADRES: Bağdat Caddesi Ogün Sok. Şan Apt. No:1/17 Caddebostan İstanbul Türkiye
 • TELEFON: 0216 359 28 66
 • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Op.Dr. Tuba Erdoğan Hakkında.
Op.Dr. Tuba Erdoğan, Türk Tabipleri Birliği üyesidir.

1969 yılında Ankara’ da doğdu.1991 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı‘ nda uzmanlık eğitimine başladı. Bu eğitim sırasında İngiltere’ de Univercity Collage of Londra ‘Plastic Surgery’ servisinde çalıştı.  1996 yılında Münih’ te ‘Estetik Meme Cerrahisi’ konulu kursa katıldı.1997 yılında ihtisasını bitirdi. Türk Tabipler Odası üyesidir.

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi (1985-1991)
 • İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Ve Rekonstruktif Cerrahi Anabilim Dalı (1991-1997)
 • İngiltere “University Collage of London” Plastik Cerrahi Servisi
 • Münih  “Estetik Meme Cerrahisi”
 • Laser Lipo Eğitim – Türkiye

Uzmanlık Alanları

 • Rhinoplasti, Tipplasti, Konka,
 • Liposuction, Vaser Liposuction, Lazer Lipoliz, Slim Lipo
 • Meme Estetiği, Göğüs Büyütme, Göğüs Küçültme, Göğüs Dikleştirme
 • Jinekomasti -Erkek Meme Küçültme
 • Yüz Germe, Göz Kapağı Estetiği, Kaş Kaldırma,
 • Karın Germe, Bacak germe, Kol Germe

  Vaser LiposuctionVaser Liposuction.

3D Vectra, programı ile muayene sırasında, vücudunuz, uygulama sonrası nasıl bir şekil alacağını göstermekteyim. 

Yağ aldırma ameliyatları, deri altına yapılır.

Vaser Liposuction, yağ aldırma yöntemlerinden biridir. Bölgesel yağlanma problemlerini, çözümlemek için kullanılan yöntemlerden biridir.

Deri altında, deri ve kas arasında, istenmeyen yağlar depolanır. Bu yağların depolanması, kişileri kilo almış göstermektedir. Vücudun belli bölgelerinde, kol, basen, bacakiçi, karın, simit, sırt gibi bölgelerde, yağ depolanmaları görülür. Herkesin yağ depolandığı bölgeleri farklıdır.

Vaser ile yağ hücreleri sıvılaştırılır.

Vaser Lipo ile vücutta parçalanması gerekli yağlar seçilir, ses dalgalarıyla bu istenmeyen yağlar parçalanır. Deri ve kas arasında yağlar parçalanması sağlanır.

Vaserin avantajı, vücut dokularına zarar vermemektedir. Vücuttaki yağlar, vaserla parçalanırken, ses dalgaları, diğer dokulara zarar vermeden yağları eritir. Damalar, sinirler, deri, cilt, kaslar, ses dalgalarının, yağı parçalanmasından etkilenmez. Ultrasonik ses dalgalarının tek hedefi yağ dokusudur. Amacı yağ dokusunu eritmektir.

Vaser uygulaması sonrası 3 hafta korse kullanılmaktadır. Korse kullanmak sonucu etkilemektedir. 1 hafta kullanılan korse kullanımı ile 3 hafta kullanılan korse kullanımının sonuçları farklıdır.

Karın bölgesi yağları, basen bölgesi v.b bölgeler için, kısa sürede sonuç alınmaktadır.

Erkeklerler de meme büyümesi ameliyatlarında, ( Jinekomasti operasyonlarında ) veya erkekler de meme küçültmesi ameliyatlarında çok başarılı sonuçlar alınmaktadır.

İstanbul Bağdat Caddesi, muayene ve sorularınız için 0542 339 3476. 0216 359 28 66

Göz Kapağı AmeliyatıGöz Kapağı Ameliyatı.

Alt Göz Kapaklarında ve Üst Göz Kapaklarında, deri sarkmalarının ve şekil bozukluklarının, düzeltilmesi ameliyatına Göz Kapağı Estetiği denir.

Gözkapağı Gençleştirme Ameliyatı (Blepharoplasty)

Göz kapağı estetiği için üst göz kapağı ve alt göz kapağı ameliyatları gerçekleştirilir.

Bu ameliyatlar, göz çevresi gençleştirme operasyonlarıdır.

Göz kapağı derisi, altındaki hareketli kaslara yapışıktır. Göz Bölgesindeki, torbalanma, deri fazlalıkları ve sarkma gibi problemlere, estetik görünüm kazandırılır. Göz Kapağı Ameliyatları, estetik kadar, sağlık için de yapılan operasyonlardır.

Bu operasyon sonrasında, kişiler çevresi tarafından, daha mutlu biri olduğu düşünülür. Uyku problemlerini giderdiği düşünülür. Ne kadar güler yüzlü biri olmaya başladıkları söylenir.

Üst Göz Kapağı Ameliyatı

Üst gözkapağında yaşla beraber deri fazlalıkları oluşur ve bunlar katlanarak göz kapağında ağırlığa neden olurlar. Bazen göz kapağında normalde bulunan yağ grupları da belirgin hale gelerek göz kapağını şiş gösterir.

Üst göz kapağında deri fazlalıkları, kişilerin gözlerinde yorgunluk hissetmesine sebep olur. Kişiler hep uykusu varmış hisseder. Gözlerine ağırlık çöker. Bir şeyler okurken çabuk yorulurlar. Kişileri, sert, üzgün ve yorgun gösterir.

Üst gözkapağı gençleştirme ameliyatları (Blepharoplasty) lokal anestezi altında yapılır. Hem fazla deri hem de yağ pakeleri çıkarılır. Daha genç bir görünüm sağlanır. Gözkapağı derisi çok iyi iyileşir, ameliyat izi ile ilgili bir sorun oluşmaz.

Alt Göz Kapağı Ameliyatı

Alt gözkapağında genellikle yaşla birlikte ortaya çıkan sorun torbalanmadır. Benzer şekilde deri fazlalıkları, ince kırışıklıklar bu soruna eşlik edebilir. Alt gözkapağı gençleştirme ameliyatları ile fazla deri ve yağ pakeleri alınır.

Alt gözkapağı gençleştirme ameliyatlar, sedasyon ya da genel anestezi altında yapılabilir. Ameliyat sonrası ödem ve morluk olması beklenir. Ortalama 5 günde normal günlük hayata dönülebilir.

Göz Kapağı Ameliyatında İz Olur mu?

 • En güzel iyileşen doku göz kapağıdır.
 • Göz kapağı ameliyatı,  insan derisinde en az iz bırakan ameliyatlardır.
 • İzler neredeyse görünmez.

Göz Kapağı Ameliyatı İyileşme Süreci

 • Kişi, aynı gün evine dönebilir.
 • Uygulama sırasında, göz bölgesine yapılan pansuman, görme problemi oluşturmaz. Gözü pansumanla kapatılmadığı için görme problemi olmaz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
WhatsApp chat