• bilgi@turkiyedeestetikonline.com
  • 0 554 897 07 76
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
172 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Op.Dr.Sedat YILANCI
  • ADRES: MAHALL ANKARA ESKİŞEHİR YOLU 9. KM C2 BLOK Kat:19 No: 152 P.K: 06800 ÇANKAYA / ANKARA
  • TELEFON: +90 (532) 301 90 52
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Fokuslu Ultrason

Fokuslu Ultrason

Fokuslu Ultrason uygulaması nedir?

Fokuslu Ultrason uygulaması, cerrahi bir operasyon olmaması dolayısıyla estetik ve plastik cerrahi operasyonu kapsamında değil medikal estetik kapsamında değerlendirilen bir uygulamadır. Medikal estetik alanında son dönemde teknolojinin gelişiminden faydalanarak, hastanın estetik açıdan kaygı duyduğu yaşlılık belirtilerine cerrahi ameliyata gereksinim duyulmadan çözüm sağlanması amaçlanmaktadır. Tıpta yıllardır kullanılan ultrason teknolojisinin odaklanmış ve yoğunlaştırılmış hale getirilmesini sağlayan Fokuslu Ultrason cihazı, bu amaca uygun şekilde hastaların yüz ve boyun bölgelerinde ses dalgaları yoluyla pratik ve ağrısız bir şekilde gençleşme etkileri elde edilmesine imkan sunmaktadır. Derinin dış katmanına hiçbir zarar vermeyen uygulamada, cihazın sahip olduğu yüksek yoğunluk odaklı ultrason (HIFU) teknolojisi ile deri altı dokularda ısı artışı yoluyla onarıcı hücre hareketliliği sağlanmaktadır.

Fokuslu Ultrason uygulaması nasıl yapılır?

Fokuslu Ultrason uygulamasına, estetik ve plastik cerrahi veya medikal estetik alanlarında uzman bir doktorun muayenesi sonrasında hastanın şikayetlerine, taleplerine ve sağlık durumuna göre karar verilmektedir. Hastanın yapısal özelliklerine ve ihtiyaç duyulan düzeltme işlemine göre Fokuslu Ultrason uygulamasının kapsamı belirlenmektedir. Soğutucu etkiye sahip olduğu için anestezi gerektirmeyen uygulamada hasta acı veya ağrı hissi duymamaktadır. Uygulama, seçilen başlık ile tedavi kapsamında belirlenmiş sorunlu alanlar üzerinden geçmeye dayalıdır ve cihaz ayarlarından uygulama kapsamına göre farklı akım ve yoğunluk ayarları seçilebilmektedir. Kapsamlı bir Fokuslu Ultrason uygulaması 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Hasta uygulama tamamlandığı andan itibaren sosyal yaşantısına normal şekilde devam edebilir hale gelmekte ve uygulama sonrasında dikkat edilmesi gereken unsurlara ilişkin bilgilendirilmektedir. Fokuslu Ultrason uygulamasında 2 hafta arayla yapılacak 4 seans sonuçların daha başarılı olmasına katkı sağlamaktadır.

Op. Dr. Sedat Yılancı’ya Sorabilirsiniz 0532 301 90 52

Odaklı Ultrason uygulaması hangi bölgelere yapılır?

Yüz ve boyun bölgelerinde hemen hemen her alanda uygulanabilmektedir. İhtiyaç duyulan hastalarda dekolte bölgesi de uygulama kapsamına alınabilmektedir.

Fokuslu Ultrason uygulamasında nasıl bir makine kullanılır?

Fokuslu Ultrason cihazı, yüksek yoğunluk odaklı ultrason teknolojisi ile çalışan güvenilir bir medikal estetik cihazıdır. Başlık seçeneklerine ve akım ve yoğunluk ayarlarına sahip olan cihaz tedavinin kapsamına göre belirlenen tercih seçenekleri ile çalışmaktadır.

Elde edilen etkiler ne kadar sürer?

Fokuslu ultrason uygulaması ile elde edilen etkiler kalıcı değildir ve uygulamadan sonra ilgili alanlarda sağlanan gerginlik ve toparlanma ortalama 6 ay kadar devamlılık göstermektedir. Tekrarlanabilir olmasında sakınca olmayan uygulama belirli aralıklarla yinelenebilmekte ve istenilen görünüm sürdürülebilmektedir.

Fokuslu Ultrason uygulaması sağlık açısından risk taşır mı?

Genel anestezi altında gerçekleştirilen bir operasyon olmaması dolayısıyla anesteziye bağlı riskleri barındırmamaktadır. Estetik ve plastik cerrahi veya medikal estetik alanlarında uzman bir doktorun uygulama öncesinde yapacağı muayene sonrasında, hastanın sahip olduğu diğer sağlık problemleri açısından uygulamaya bağlı oluşabilecek riskler değerlendirilmektedir. Hasta açısından dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, uygulama sürecine mutlaka alanında uzman bir doktor tarafından yapılacak muayene sonrasında girmektir. Uygulamanın alanında uzman bir doktor tarafından, profesyonel bir ekiple, sağlık koşullarına uygun, gerekli teknik donanıma sahip bir ortamda gerçekleştirilmesi uygulamanın başarı oranının yükselmesinde ve risk düzeyinin düşmesinde en önemli noktalar olmaktadır.

Fokuslu ultrason fiyatı nedir?

Estetik ve plastik cerrahi alanında gerçekleştirilen uygulamalara ve operasyonlara ilişkin merak edilen temel soruları cevapladığımız internet sitemizde fiyat açıklamasına yer verilememektedir. Operasyon ve uygulama ücretlerine yönelik daha detaylı bilgi almak ve muayene talebinde bulunmak için bizi 0532 301 90 52 numaralı telefon numaramızdan arayabilirsiniz ya da Soru İçin butonunu kullanarak sorularınızı iletebilirsiniz.

Zaman Makinesi

Zaman Makinesi

Zaman makinesi nedir?

Zaman makinesi, cerrahi bir operasyon olmaması dolayısıyla estetik ve plastik cerrahi operasyonu kapsamında değil medikal estetik kapsamında değerlendirilen bir uygulamadır. Medikal estetik alanında, teknoloji günden güne önem kazanmakta ve ultrason, radyo frekans ve lazer teknolojileri kullanımına dayalı cihaz üretimleri ile hastaların yaşadığı estetik problemlerin cerrahi ameliyatlara gerek duyulmadan en pratik ve en ağrısız şekilde giderilmesi amaçlanmaktadır. Zaman makinesi bu amaca uygun şekilde, vücudun genelinde yer alan çeşitli cilt problemlerine, bölgesel yağlanmaya ve vücut şekillendirmeye yönelik istenilen etkileri kullanılan makine vasıtasıyla, herhangi bir cerrahi girişime gerek duyulmadan sağlamaktadır.

Zaman makinesi uygulaması nasıl yapılır?

Zaman makinesi uygulamasına, estetik ve plastik cerrahi veya medikal estetik alanlarında uzman bir doktorun muayenesi sonrasında hastanın şikayetlerine, taleplerine ve sağlık durumuna göre karar verilmektedir. Hastanın yapısal özelliklerine ve ihtiyaç duyulan düzeltme işlemine göre zaman makinesi uygulamasının kapsamı belirlenmektedir. Anestezi gerektirmeyen uygulamada hasta acı veya ağrı hissi duymamaktadır. Zaman makinesi su ve ultrason enerjisi kullanımıyla cilt üzerinin temizlenmesini amaçlayan peeling işlemi ile başlamaktadır. Derinlemesine temizlenmiş bir cilt sağlayan bu adım istenilen uygulama içeriklerinin dokulara daha verimli bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. İlerleyen adımlarda, makine ayarlarından uygulama kapsamına göre enerji seçimi yapılmakta ve kullanılan başlık ile hastanın ihtiyacına bağlı olarak ilgili bölgeler üzerinden geçilmektedir. Ultrason ve radyo frekans teknolojilerinin aracılığıyla dokularda onarım ve gerginlik sağlanmakta, yağ hücreleri azaltılarak kas yapıları titreşim ile toparlanmaktadır. Kapsamlı bir zaman makinesi uygulaması 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Hasta uygulama tamamlandığı andan itibaren sosyal yaşantısına normal şekilde devam edebilir hale gelmekte ve uygulama sonrasında dikkat edilmesi gereken unsurlara ilişkin bilgilendirilmektedir. Zaman makinesi uygulamasında 2 hafta arayla yapılacak 6 – 8 seans sonuçların daha başarılı olmasına katkı sağlamaktadır.

Zaman makinesi uygulaması hangi bölgelere yapılır?

Zaman makinesi uygulamasının en önemli avantajlarından birisi hemen hemen bütün vücut üzerinde etki sağlayabilir olmasıdır. Kırışıklıkların giderilmesi ve gerginliğini yitirmiş sarkık cildin toparlanması amacıyla yüz ve boyun bölgesi; bölgesel yağlanma probleminin sıkça görüldüğü karın, basen, kalça, popo bölgeleri; selülit tedavisine ve kan akışını arttırmaya yönelik olarak kollar ve bacaklar uygulamanın sıklıkla gerçekleştirildiği alanlar olmaktadır.

Zaman makinesi uygulamasında nasıl bir makine kullanılır?

Zaman makinesi uygulamasında kullanılan makine radyo frekans ve ultrason teknolojileri ile çalışan güvenilir bir medikal estetik cihazıdır. Farklı enerji seçeneklerini ve farklı tedavilere yönelik başlıkları bir arada barındıran cihaz hem yüz hem de vücut bölgelerinde tedavinin kapsamına göre belirlenen tercih seçenekleri ile çalışmaktadır.

Zaman makinesi ile elde edilen etkiler ne kadar sürer?

Zaman makinesi ile elde edilen etkiler kalıcı değildir ve uygulamadan sonra ilgili alanlarda sağlanan toparlanma, sıkılık ve gençleşme ortalama 1 – 2 yıl kadar devamlılık göstermektedir. Tekrarlanabilir olmasında sakınca olmayan zaman makinesi uygulaması belirli aralıklarla yinelenebilmekte ve istenilen görünüm sürdürülebilmektedir.

Zaman makinesi uygulaması sağlık açısından risk taşır mı?

Genel anestezi altında gerçekleştirilen bir operasyon olmaması dolayısıyla zaman makinesi uygulaması anesteziye bağlı riskleri barındırmamaktadır. Estetik ve plastik cerrahi veya medikal estetik alanlarında uzman bir doktorun uygulama öncesinde yapacağı muayene sonrasında, hastanın sahip olduğu diğer sağlık problemleri açısından uygulamaya bağlı oluşabilecek riskler değerlendirilmektedir. Hasta açısından dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, uygulama sürecine mutlaka alanında uzman bir doktor tarafından yapılacak muayene sonrasında girmektir. Uygulamanın alanında uzman bir doktor tarafından, profesyonel bir ekiple, sağlık koşullarına uygun, gerekli teknik donanıma sahip bir ortamda gerçekleştirilmesi uygulamanın başarı oranının yükselmesinde ve risk düzeyinin düşmesinde en önemli noktalar olmaktadır.

Zaman makinesi uygulamasının fiyatı nedir?

Estetik ve plastik cerrahi alanında gerçekleştirilen uygulamalara ve operasyonlara ilişkin merak edilen temel soruları cevapladığımız internet sitemizde fiyat açıklamasına yer verilememektedir. Operasyon ve uygulama ücretlerine yönelik daha detaylı bilgi almak ve muayene talebinde bulunmak için bizi 0532 301 90 52 numaralı telefon numaramızdan arayabilirsiniz.göz kapağı estetiği

Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı estetiği nedir?

Göz kapağı estetiği, göz kapağında ve göz altı dokuda zamanın etkileri ile oluşan kırışık, torbalı, şiş ve sarkık görünümü hastanın estetik kaygılarını gidermek amacıyla düzeltmeyi amaçlayan ve tıp dilinde ‘blefaroplasti’ olarak bilinen bir estetik ve plastik cerrahi operasyonudur.
Göz kapağı estetiği operasyonuna gerek duyulmaksızın göz çevresinde toparlama sağlamak mümkün müdür?
Göz çevresine yönelik genç ve sağlıklı görünümü cerrahi operasyona ihtiyaç duyulmadan sağlamayı hedefleyen medikal estetik yöntemleri mevcuttur. Göz kapağı ve göz altı bölgelerine bağ dokularını güçlendirici dolgu malzemesi aktarımı ile gerçekleştirilen ve ışık dolgusu olarak anılan yöntem bunlardan birisidir ve ileri seviyede olmayan problemlere müdahale amaçlı cerrahi boyut taşımayan bir uygulamadır. Medikal estetik alanında günden güne ilerleme gösteren lazer sistemleriyle de göz çevresinde olumlu sonuçlar elde edilebilmektedir. Medikal estetik yöntemleri ile göz kapağı ve göz altı bölgesinde istenilen toparlanma etkisinin elde edilemediği durumlarda ve daha ileri düzeyde problem yaşayan hastalarda göz kapağı estetiği operasyonuna başvurmak gerekebilmektedir.

Göz kapağı estetiği operasyonu nasıl yapılır?

Göz kapağı estetiği operasyonuna, estetik ve plastik cerrahi alanında uzman bir doktorun muayenesi sonrasında hastanın şikayetlerine, taleplerine ve sağlık durumuna göre karar verilmektedir. Hastanın yapısal özelliklerine ve ihtiyaç duyulan düzeltme işlemine göre göz kapağı estetiği operasyonunun kapsamı belirlenmektedir. Genel anestezi ya da uygun olması durumunda lokal anestezi altında gerçekleştirilen operasyonda hasta herhangi bir acı veya ağrı hissi duymamaktadır. Göz kapağı bölgesinde katlanma çizgisi üzerinden açılan cerrahi kesi ile operasyona başlanmakta ve fazla doku alınıp göz kapağında şekillendirme sağlanmaktadır. Göz altı bölgesinde ise kirpik diplerinden açılan cerrahi kesi ile girişimde bulunulmakta ve doku istenilen görünüme kavuşturulmaktadır. Ameliyatın kapsamına göre değişmekle birlikte göz kapağı estetiği operasyonu ortalama 2 saat sürmekte ve gözlerin pansumanla kapatılmasıyla tamamlanmaktadır.

Op. Dr. Sedat Yılancı’ya Sorabilirsiniz 0532 301 90 52

Göz kapağı estetiği operasyonu sonrası iyileşme süreci nasıl ilerlemektedir?

Göz kapağı estetiği operasyonu sonrasında genellikle hastanın hastanede kalması gerekmemektedir. Genel veya lokal anestezi ile gerçekleştirildiği için operasyon sırasında acı ve ağrı duymayan hastaya anestezi etkileri ortadan kalktıktan sonra hissedebileceği ağrılara yönelik ağrı kesiciler verilmektedir. Operasyon sonrasında göz bölgesine yerleştirilen pansumanlar ertesi gün çıkarılmakta ve dikişler 5 gün içerisinde alınmaktadır. Hasta, operasyonun kapsamına göre değişebilmekle beraber 5 gün içerisinde sosyal yaşantısına normal şekilde devam edebilir hale gelmektedir. Operasyon sonuçlarının gözlemlenebilir hale geldiği ilk 3 ay göz bölgesi özellikle korunmalı ve doktorun ameliyat sonrası uyarılarına uyulmalıdır.

Göz kapağı estetiği operasyonu sonrası iz kalır mı?

Göz kapağı estetiği operasyonu için gerekli olan cerrahi kesi göz kapağı üzerinde katlanma çizgisi üzerinde kalacak ve görünmeyecek şekilde açılmaktadır. Göz altına sağlanan girişimde de cerrahi kesinin kirpiklerin altında gizli kalması amaçlanmaktadır. Operasyon sonrası atılan dikişlerle kapanan kesiler hafif pembe bir çizgi şeklinde varlığını sürdürmektedir ancak özel kremlerin kullanımıyla ve zaman içerisinde belirginliği azalmaktadır.

Göz kapağı estetiği operasyonu sağlık açısından risk taşır mı?

Genel anestezi altında gerçekleştirilmesi durumunda göz kapağı estetiği operasyonu anesteziye bağlı birtakım riskleri barındırmaktadır. Estetik ve plastik cerrahi uzmanının ameliyat öncesinde yapacağı muayene sonrasında, hastanın sahip olduğu diğer sağlık problemleri açısından operasyona bağlı oluşabilecek riskler değerlendirilmektedir. Hasta açısından dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, operasyon sürecine mutlaka alanında uzman bir doktor tarafından yapılacak muayene sonrasında girmektir. Operasyonun alanında uzman bir doktor tarafından, profesyonel bir ekiple, sağlık koşullarına uygun, gerekli teknik donanıma sahip bir ameliyat ortamında gerçekleştirilmesi ameliyatın başarı oranının yükselmesinde ve risk düzeyinin düşmesinde en önemli noktalar olmaktadır.

Göz kapağı estetiği operasyonunun fiyatı nedir?

Estetik ve plastik cerrahi alanında gerçekleştirilen uygulamalara ve operasyonlara ilişkin merak edilen temel soruları cevapladığımız internet sitemizde fiyat açıklamasına yer verilememektedir. Operasyon ve uygulama ücretlerine yönelik daha detaylı bilgi almak ve muayene talebinde bulunmak için bizi …. numaralı telefon numaramızdan arayabilirsiniz.

Estetik Dolgu

Dolgu uygulaması nedir?

Dolgu uygulaması, cerrahi bir operasyon olmaması dolayısıyla estetik ve plastik cerrahi operasyonu kapsamında değil medikal estetik kapsamında değerlendirilen bir uygulamadır. Zamanın cilt üzerindeki olumsuz etkileri, kırışıklık çizgileri ve hacim kaybına bağlı olarak bozulan yüz hatları ile kendini göstermektedir. Dolgu uygulaması, hastanın bu gibi belirtilere bağlı estetik kaygılarını gidermek ve cildinde genç ve gergin bir görünüm elde etmek amacıyla gerçekleştirilmektedir. Dudaklarında daha dolgun bir görünüm isteyen hastalarda da hacim verme etkisi yüksek olan dolgu uygulamasından faydalanılmaktadır.

Dolgu uygulaması nasıl yapılır?

Dolgu uygulamasına, estetik ve plastik cerrahi veya medikal estetik alanlarında uzman bir doktorun muayenesi sonrasında hastanın şikayetlerine, taleplerine ve sağlık durumuna göre karar verilmektedir. Hastanın yapısal özelliklerine ve ihtiyaç duyulan düzeltme işlemine göre dolgu uygulamasının kapsamı belirlenmektedir. Hastanın tercihine göre lokal anestezi altında gerçekleştirilebilen uygulamada hasta herhangi bir acı veya ağrı hissi duymamaktadır. Uygulama ince uçlu iğne kullanımı ile dolgu malzemesinin sorunlu alanlara aktarımı üzerine dayalıdır. Lokal anestezi tercih eden hastalarda uygulamaya 20 dakikalık bir süre eklenmekte ve genelde kapsamlı bir dolgu uygulaması lokal anestezi için gerekli süre dahil olmak üzere 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Hasta uygulama tamamlandığı andan itibaren sosyal yaşantısına normal şekilde devam edebilir hale gelmekte ve uygulama sonrasında dikkat edilmesi gereken unsurlara ilişkin bilgilendirilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
WhatsApp chat