• bilgi@turkiyedeestetikonline.com
  • 0 554 897 07 76
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
198 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Op.Dr.Hadi NURAL
  • ADRES: Çağlayan Mah. Bülent Ecevit Bulvarı No: 171 E-Blok Muratpaşa-Antalya / Türkiye
  • TELEFON: 0242 339 72 72
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

  • ESTETİK BURUN CERRAHİSİ

Op.Dr. Hadi Nural

1989 yılında İstanbul Tıp Fakültesini bitirdi. Aynı yıl İstanbul Haseki Hastanesinde kulak burun boğaz ihtisasına başladı. 1993 yılında “horlama ve obstuktif uyku apnesinin cerrahi tedavisi sonuçları ve komplikasyonları” konulu tezi ile uzman olmuştur.1997 yılından itibaren Antalya ENT KBB merkezinde 2014 yılından itibaren ise Özel Mediface Tıp merkezinde görev almaktadır.

Yaklaşık 28 senelik cerrahi deneyimi bulunan Dr.Nural, estetik burun ve yüz cerrahisi  yanı sıra tez konusu olan horlama ameliyatı, kepçe kulak ameliyatı ve diğer KBB ameliyatlarını  da yapmaktadır.

Esas ilgi ve uzmanlık alanı ise estetik burun cerrahisi ve fasiyal plastik cerrahisidir.

Estetik burun cerrahisinde en zor ameliyatlardan olan eğri burun cerrahisinde innovasyon tekniği olan makalesi Avrupa plastik cerrahisi dergisinde yayınlanmıştır

 

European Journal of Plastic Surgery

Original Paper

Esthetic and functional result of crooked nose treatment; internal microperforating osteotomy and subtotal septal reconstruction

Hadi Nural(October 2018)

https://doi.org/10.1007/s00238-018-1469-1

1995 – 2005

Mediface Tıp Merkezi Antalya

Antalya Mediface Tıp Merkezi 1997 yılından beri genişleyen uzman kadrosu ve ileri teknolojiye sahip alt yapısı ile yüksek standartlarda Estetik Burun Cerrahisi, K.B.B, Plastik Cerrahi, Medikal Estetik, Ağız ve Diş Sağlığı ve Saç Ekimi alanlarında hizmet vermektedir. 10 VIP hasta odası kapasitesi ile sağlık ve güzellik hizmetlerini yurtiçi ve yurtdışı hastalarına güvenli ve konforlu bir şekilde sunmaktadır.

BURUN ESTETİĞİ (Septorinoplasti)

Yüzünüze Uyumlu Doğal Bir Burun

Burun estetiği ameliyatı burnun estetik ve solunum fonksiyonunun düzeltildiği ameliyattır.

Estetik burun ameliyatı burunu solunum fonksiyonunun gözetildiği, normal hale getirildiği yüz harmonisine uygun burun şeklinin yapıldığı bir ameliyattır. Burun şekli burun fonksiyonlarını bozmayacak şekilde olmalı ve burun şeklinin ameliyat olmuş görüntüsü vermemesi gerekir. Nihai burun şekline tabi ki hasta ile beraber karar verilmesi gerekir. İstenen burun şekli cinse, yaşa ve kültüre göre değişkenlik göstermektedir. Burun şeklinin yüz harmonisine uygun olacağı gibi cins, yaş ve kültüre uygun olmalıdır. Antalya Mediface Tıp Merkezi doktorlarından Op. Dr. Hadi Nural burun estetiği hakkında en sık sorulan soruları cevaplıyor…

ESTETİK OPERASYONLAR

Silikon ile Meme (Göğüs) Büyütme Meme Protezi

Meme Büyütme operasyonunda ziyaretçilerimizin beklentisi doğrultusunda uygun hacim ve büyüklükte (yuvarlak ve damla şeklinde) seçilen silikonlar (protezler) kullanılmaktadır. Kullanılan silikonların (protezler) sertifikası ve ömür boyu garantisi bulunmaktadır dolayısıyla hastalarımızın sağlığı açısından ve dayanıklılık açısından son derce güvenlidirler. Eski protezlere göre hiçbir şekilde çalkantı hissi yaratmamaktadır. Yapısı gereği vücuda en fazla uyum sağlayan bir madde olduğu için enfeksiyon ve alerji riski çok azdır.

Slikon ile Göğüs Büyütme

MEDİKAL ESTETİK

Yüze Yağ Enjeksiyonu

Cildimizin altında cildin gergin durmasını sağlayan, ona destek veren dokular bulunmaktadır. Bunlara genel olarak cilt altı dokusu denmektedir ve bu dokuların içeriği yağ ve bağ dokusundan oluşmaktadır. Yaşlanmaya bağlı olarak zamanla bu destek dokusu azalır, cildimiz gerginliğini kaybeder ve sarkmalar oluşur. Bu da kişinin olduğundan daha yaşlı görünmesine yol açar. Bu görüntüyü düzeltmek için kişinin kendi yağları alınarak cilt altına verilme işlemine yüze yağ transferi denilir.

MEDİKAL ESTETİK

Kimyasal Peeling

Kimyasal peeling, asit oranı yüksek profesyonel ürünlerle profesyonel kişilerce kabin bakımın da yüzeysel, orta ve derin olmak üzere derinin kontrollü uyarılması ve soyulması sağlanarak sağlıklı bir derinin kendi kendisinin oluşması amaçlanan bir yöntemdir.

Öncelikle cilt özel bir temizleyici ile temizlenir arkasından kimyasal peeling yüze sürülür cildin ihtiyacına göre 3 ile 7 dk arası ciltte bekletilip nötrlenir.

Cildin ihtiyacına göre 3 veya 6 seans uygulanıp daha sonra istenirse tekrar uygulanabilir. Uygulama için sonbahar ve kış dönemi tercih edilmelidir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
WhatsApp chat