• bilgi@turkiyedeestetikonline.com
  • 0 554 897 07 76
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
445 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: OP. DR Altan Yücetaş
  • ADRES: Teşvikiye mah. Hakkı Yeten Caddesi No:11 Center:1 Kat:5 No:5 Terrace Fulya Şişli/İSTANBUL
  • TELEFON: 0212 215 5827
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Altan Yücetaş hakkında bilmek istedikleriniz

Altan Yücetaş Kimdir?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Operatör Doktor Altan Yücetaş, 1975 yılında Adana’da doğdu.

İlk orta ve lise eğitimini dereceyle Adana’da tamamladıktan sonra 1992-1999 yılları arasında Eskişehir Tıp Fakültesinde eğitim görerek tıp doktoru oldu. Aynı yıl, Dicle Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ana bilim dalında estetik, mikro cerrahi, konjenital(doğumsal) anamoliler, yanık tedavisi ve cerrahisi, yüz kırıkları, el cerrahisi, doku nakilleri, baş ve boyun cerrahisi, sinir- kas nakilleri ameliyatlı ve ameliyatsız estetik cerrahi konusunda eğitimine başladı.

2006 yılında ‘Sefalik Pediküllü, random paternli dorsal rat deri flebinde danazol kullanımının flep yaşamı üzerine etkisi’ adlı ratlar (fareler) üzerinde ki deneysel çalışma tezini sunarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı ünvanını aldı. Eğitimini tamamladıktan sonra, İstanbul Academy of Plastic Surgery (İAPS) bünyesinde vaser liposuction, burun estetiği ( rhinoplasty ), meme estetiği, yüz ve vücut estetiği şekillendirme, fue saç ekimi, erkek ve kadın estetiği, ameliyatlı ve ameliyatsız estetik konusunda lisans üstü eğitimler aldı.

Mecburi hizmetini kendi kurmuş olduğu Siirt Devlet Hastanesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif cerrahi kliniğinde tamamladı. Bu süre zarfında bölgenin ilk plastik cerrahi uzmanı olması nedeniyle çok sayı da mikrocerrahi, yanık, travma cerrahisi, doğumsal anamoli ve kas ve sinir cerrahisi ameliyatını başarıyla gerçekleştirdi.

Mecburi hizmet sonrası askerliğini Şırnak ve Diyarbakır asker hastanesinde tamamlayan genç doktorumuz;
2010 yılında Manisa Devlet Hastanesi,
2011 – 2012 yılları arası İstanbul Beykoz Hastanesi,
2012 – 2013 yılları arasında Ethica Hastanesi Sağlık Grubu İstanbul,
2013 – 2015 yılları arası Memorial Şişli Hastanesi İstanbul,
2015 – 2017 Ağustos arası kuruluşundan itibaren yer aldığı İsveç Klinik İsveç Estetikte serbest doktorları olarak estetik cerrahi, burun estetiği, meme (göğüs) büyütme estetiği, karın germe, saç ekimi, liposuction (liposakşın), vaser liposuction, ameliyatlı ve ameliyatsız genç görünüm, anti aging, saç ve kaş ekimi konularında çalışmalarını sürdürdü.

Op. Dr. Altan Yücetaş Ağustos 2017’den itibaren çalışmalarını kurmuş olduğu Fulya Terrace Şişli İstanbul’daki kliniğinde sürdürmektedir.

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Operatör Doktor Altan Yücetaş;

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği,
Estetik Cerrahi Derneği,
Türk Oral ve Maksillofasial Cerrahi Derneği,
Türk Tabipler Birliği,
Üyesidir..

Liposuction ile fazla yağları alınmış siyah mayolu kadın

LIPOSUCTION
İLE YAĞ ALDIRMA

Liposuction ameliyatlarında yüz güldüren başarılı sonuçlar…
Bölgesel ve inatçı yağlarınızdan kurtulmak mı istiyorsunuz?
O halde tanışalım, merak ettiklerinizi yanıtlayalım ve size özel uygulamaları konuşalım.
Deneyimlerimizden faydalanmak için İstanbul merkezimizle hemen iletişime geçin.

Yağ enjeksiyonu yapılmak üzere yüzündeki bazı bölgeler işaretlenmiş genç kadın

YAĞ ENJEKSİYONU

Yağ enjeksiyonu uygulamalarında yüz güldüren başarılı sonuçlar…
Estetik bütünlüğünüze kavuşmak için sabırsızlanıyor musunuz?
O halde tanışalım, merak ettiklerinizi yanıtlayalım ve size özel uygulamalar hakkında konuşalım.
Deneyimlerimizden faydalanmak için İstanbul’daki merkezimizle hemen iletişime geçin.

 

Vaser Liposuction sonuçlarını gösteren beyaz mayolu kadın

 

Vaser Liposuction nedir?

Vaser Liposuction temel mantığında klasik liposuction ile aynı olsa da, uygulanış sırasında farklılaşmaktadır. Yeni nesil liposuction olarak bilinen vaser liposuction yönteminde amaç; sadece ve sadece yağ dokusuna özel ses dalgaları kullanılarak yağ hücrelerinin alınmasıdır.

Günümüzde iş ve yaşam tempomuz nedeniyle düzensiz besleniyoruz. Çalışma yaşantımızın zorluğu, yaşadığımız şehrin dinamikleri, özellikle de trafikte kaybedilen zaman, spor yapmayı daha da güçleştiriyor.

Böyle bir durumda istemediğimiz yağlardan nasıl kurtulabilir, kendimizi nasıl daha iyi hissedebiliriz?

Çok hızlı sosyal yaşama dönüş sağlayan, yara izi bırakmayan, ağrı ve morarmanın neredeyse hiç olmadığı üçüncü nesil liposuction tekniği olan vaser liposuction sizin için en iyi yöntem olabilir. En sık yapılan estetik operasyonlardan biri olan yağ aldırma işleminde, günümüzde ultrasound teknolojisi kullanımı hızla artmaktadır.

Peki, ultrasonik liposuction, yağ dokusuna nasıl etki etmektedir?

Vaser Liposuction’u, klasik liposuction yönteminden ayıran en önemli özellik bu sorunun cevabı olacaktır.

Ultrasound ile cilt altındaki yağ dokusu sadece yağ hücrelerine etki eden özel bir ses dalgası ile sıvılaştırılmakta ve parçalanmaktadır. Cilt yüzeyinden ayrılması sağlanan yağ hücreleri daha sonra ince kanüller yardımıyla çekilmektedir.

Böylece klasik liposuction’a göre tek seferde daha fazla yağ dokusu alınabilmesi mümkündür. Üstelik high defination olarak da adlandırılan Vaser Liposuction’da (vaser hi-def) baklava olarak da bilinen six-pack karın kası görünümünü yapabilmek de mümkündür. Vaser hi-def lipo ile yağ aldırma işleminde kişinin vücuduna istediği kıvrımlı ya da kaslı görünümü oluşturulabilir.

Vaser Lipo’nun diğer bir önemli özelliği ise vücuttan alınan yağların, dolgu olarak kişinin kendi vücudunda yeniden kullanılabilmesidir. Böylelikle Vaser Liposuction ile hem daha düz bir karına sahip olabilir, hem de karın bölgenizden alınan fazla yağ hücrelerini göğüslerinize dolgunluk vermek, bacaklarınızdaki eğriliği gidermek, yüzdeki çizgilerinizi doldurmak ya da dudaklarınızı dolgunlaştırmak için kullanabilirsiniz.

O halde; bir yandan incelip, bir yandan da gençleşebilmek Vaser Liposuction ile olası mıdır?

Kişinin kendi yağı ile yapılan bu dolguların ortalama %30 kadarı, uygulandığı alanda ömür boyu kalıcıdır. Geri kalan %70 orandaki dolgu ise kişiden kişiye değişen bir periyotla zaman içinde erimektedir.

Geçtiğimiz yıllarda yağ alma işlemi için uygulanan birden fazla yöntem ile karşılaştıracak olursak vaser liposuction, vücuttaki yağ hücrelerini uzaklaştırmaktan öte sunduğu vücuda üç boyutlu olarak şekil verme imkanı ile benim de tercih ettiğim son günlerin en gözde yöntemidir.

Vaser liposuction (Ultrasonik liposuction ) ile klasik liposuction ile elde edilenin çok ötesinde başarılı sonuçlar elde ederken, vücut üzerinde 3 boyutlu olarak çalışabilme olanağı ile bir heykeltraş gibi detaylı çalışmak ve vücuda şekil vermek mümkün..

Vaser Liposuction ile genital estetik nasıl yapılır?

Kadınlarda özellikle vajina üst kısmında oluşan fazla yağlanma oldukça rahatsız edicidir. Pubis olarak da isimlendirdiğimiz bu bölge yağlanması kıyafet seçiminde zorluk yaratır. Alt karın bölgesi ile vajina arasında ki bu yağlanma, şiş görüntü oluşturur.

Bu durum vaser lipo liposuction ile başarılı bir şekilde düzeltilir. Sadece yağ dokusuna özel ultrasonik liposuction kullanıldığı için iyileşme de çok hızlı gerçekleşir.

Erkeklerde ise; vaser liposuction ile alınan yağlar, yağ enjeksiyonu yöntemi ile penis kalınlaştırma için kullanılmaktadır. Penis kalınlaştırma için kullanılan yağların büyük bir kısmı kalıcıdır, bir bölümü ise ilk 6 ayda kaybolur.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
WhatsApp chat