• bilgi@turkiyedeestetikonline.com
  • 0 554 897 07 76
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
349 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Egesante Tıp Merkezi
  • ADRES: Bahçelerarası Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi, 24/A Balçova - İzmir AGORA AVM yanı.
  • TELEFON: 0 (232) 259 14 44
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Egesante Tıp Merkezi

2017 Yılında Balçova’da faaliyete giren Özel Egesante Tıp Merkezi, tecrübeli hekimleriyle hizmet sunmaktadır. Kulak Burun BoğazPlastik CerrahiAmeliyatsız EstetikSaç EkimiDahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji ve Psikiyatri dallarıyla hizmet vermektedir. Sizlere en güvenilir hizmeti sunabilmek için en son teknolojiye sahip muayenehaneler, ameliyathaneler ve yeni cihazlar kullanılmaktadır.

Alanında uzman doktorları, güler yüzlü, ilgili hasta danışmanları ve 24 Saat Bilgi Edinme Sistemi’ndeki Halkla İlişkiler Uzmanları ile kurumumuzdan sağlık hizmeti alan her bireyin mutluluğunu ve memnuniyetini sağlamak ilk hedefimizdir.

Egesante Nedir?

Hastalandığımızda söylenen “Çok yaşa, sağlıkla yaşa” anlamına gelen Fransızca’da “La vie de la santé”den esinlendiğimiz EgeSanteEge’nin Yaşayan Sağlık Merkezi anlamına gelmektedir.

Misyonumuz; insanın temel haklarından biri olan güvenilir ve hızlı sağlık hizmetini, tıbbi ve etik kurallara bağlı kalarak, kalite inancımızla bütünleştirerek hastalarımıza sunmaktır.

Vizyonumuz; çağın gereklerine uygun yapıya ve teknolojiye sahip, dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek İzmir’in ve ülkenin en kaliteli ve güvenilir hizmetini verebilen bir kurum olmaktır. Merkezimizde tedavi olan tüm hastalarımızın memnuniyeti ve mutluluğunu sağlamak en birincil amacımızdır.

Açık Burun Estetiği

Açık rinoplasti burun delikleri arasında, burun ucunun altından bir kesi yapılarak uygulanmaktadır. Bu kesi 3mm lik küçük bir kesi olmakla birlikte ameliyatta cerrahın görüş alanını belirgin miktarda arttırır. Bu nedenle özellikle burun ucu asimetrilerinde ve eğri burunlarda daha çok açık teknik tercih edilmektedir. Dışdaki kesi dışında ameliyatın diğer basamakları kapalı yöntemle benzerdir dolayısı ile iyileşme süreci benzer şekilde olmaktadır. Yapılan kesi ise büyük oranda iz bırakmadan iyileşmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
WhatsApp chat