• bilgi@turkiyedeestetikonline.com
  • 0 554 897 07 76
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
175 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Dr Şener Küçük
  • ADRES: Barbaros mh. Dereboyu cd. Akzambak sok. Uphill Towers B Blok Daire:137 Ataşehir / İstanbul
  • TELEFON: 0 (542) 441 89 00
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Her yeni günle bilim ve teknolojideki gelişmeler, biz plastik cerrahların da hastalarımızın da işlerini biraz daha kolaylaştırmakta.

Daha düşük komplikasyon riskleri, daha hızlı iyileşme periodları ve daha az ağrılı, acılı yöntemlerin gelişmesi hepimizi sevindirmekte.

Her ne kadar, ameliyatsız yöntemler, estetik ameliyatla alınacak sonucun ancak 40%’ına ulaşabilse de, bugün artık lazer teknolojisi ve ileri kozmetik uygulamalar ile ameliyat ihtiyacını daha ileri yaşlara erteleyebilecek ya da belki de gerektirmeyecek derecede gençliği korumaya olanak sağlamakta.

Yüz Germe (Facelift)

Yüz germe ameliyatı, yaşlılık, kilo verme gibi çeşitli sebeplerle yüzde sarkmalar meydana gelen hastalarda, yüzün yeniden dinamik ve genç şekline kavuşturulması amacıyla uygulanan bir cerrahidir. Yaklaşik 4-5 saat süren, genel anestezi altında yapılan ve 1 veya 2 gece yatış gerektiren bir ameliyattir.

Kulak önünden bir kesiyle girilerek yapılır, bu kesiden yüz cilti altında ilerlenerek yüzün tutucu bağlarının olduğu dokular sıkılaştırılır. Böylece yüzde oluşan sarkıklıklar ve büyük kırışıklıklar giderilir.

Yüz germe ameliyatinda iz kulak onu ve kulak arkasında uzanır, direkt yüzün üzerinde iz olmaz.

Yüz germe ameliyati, boyun germe, göz kapağı estetiği gibi ameliyatlarla da sıklıkla beraber yapılır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
WhatsApp chat