• bilgi@turkiyedeestetikonline.com
  • 0 554 897 07 76

GOLD Dr. Hülya ÇANKAYA ÖZDEN

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
51 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Dr. Hülya ÇANKAYA ÖZDEN
  • ADRES: Mansuroğlu Mah. İslam Kerimov Cad. No:14, 4-A Bayraklı / İzmir
  • TELEFON: 0(232) 440 90 90
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 549 424 30 40
  • WEB SİTESİ: https://hulyacankayaozden.com/
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+6 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Mansuroğlu Mah. İslam Kerimov Cad. No:14, 4-A Bayraklı / İzmir

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

1974 İzmir doğumluyum. 1991-1998 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde okudum. 2002 yılında iZmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastane’sinde dermatoloji uzman doktor ünvanını aldım. 2002 yılında Urla Devlet Hastanesi’nde dermatoloji uzmanı olarak çalışmaya başladım. Eş zamanlı olarak sırasıyla Doğan saç ekim merkezi, Clinic A Plus güzellik merkezi ve Netsclub güzellik merkezinde medikal koordinatör , dermatoloji ve kozmetik hekimliği yaptım. 2014-2018 yılları arasında Özel Tınaztepe Hastanesi ve Bucatıp Merkezi’nde çalıştım .

Sağlıklı ve genç bir cilt yapısına sahip olmak oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra cilt hastalıklarının tedavi sürecinde, doğru teşhislerin yapılması gereklidir. Dermatologlar, bu konuda uzman kişilerdir. Gerekli teşhislerin yapılmasının ardından, hastaya en uygun tedavi/estetik yöntemleri belirlenerek süreç başlatılır.

Günümüzde cerrahi operasyonlar yerine, Dermatologların uygulayacağı yöntemler tercih edilmektedir. Hastanın iyileşmesinin daha hızlı gerçekleştiği, uzun vadede kalıcı sonuçlar alınabilen bu yöntemlerin başarı oranı oldukça fazladır.

Dermatologlar; cilt hastalıklarının tedavisi, cilt lekelerinin tedavisi, estetik uygulamaları, mezoterapi uygulamaları gibi pek çok tedavi yöntemini kullanmaktadır. Ayrıca tedavi süreci boyunca, hastalarına desteğini esirgememektedir. Yapılan uygulamaların hijyenik bir klinikte, uzman bir Dermatolog tarafından yapılması büyük önem taşır.

DERMATOLOJİ

DERMATOLOJİ

Dermatologlar, alanında uzman kişiler olarak kalıcı çözüm yöntemlerini kullanmaktadır. Gelişen teknolojiyle birlikte, uygulanan yöntemlerde acı ve ağrı hissi ortadan kaldırılmıştır. Yapılan uygulamalarda, hastanın beklentisini karşılamak ve memnuniyetini kazanmak karşılamak çok önemlidir. Bu nedenle Dermatologlar, hastalarıyla en iyi şekilde iletişim kuran ve onları anlayan uzmanlardır. Tedavi sürecinin ardından istenilen sonucun alması buna bağlıdır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
WhatsApp chat