• bilgi@turkiyedeestetikonline.com
  • 0 554 897 07 76
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
239 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Clinic New Life
  • ADRES: Tuna Mahallesi İbrahim Yılmaz 1714 Sokak No:25 K:2 D:201 ( KARŞIYAKA ÇARŞI İÇİ AKBANK SOKAĞI) Karşıyaka İZMİR
  • TELEFON: 0 232 368 60 90
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Botox

Botoks Uygulamaları Botoks Estetiği

Botoks Nedir ?

Botoks botilinum toksini özellikle konservelerde üreyen ve besin zehirlenmesine neden olan Clostridium botilinum adlı bir bakterinin ürettiği toksindir.
Botoks sinirlerden kaslara giden iletiyi geçici olarak durdurarak etki göstermektedir. Böylece enjekte edildiği bölgedeki kasların hareketleri engellenerek bu kasların hareketleri sonucu oluşan kırışıklıkları ortadan kaldırır.

Botoks 1990′lı yılların başından itibaren yüzdeki kırışıklıkların giderilmesi amacıyla dünyada yaygın bir kullanım alanı bulmuştur. Özellikle alındaki çizgiler ve göz kenarındaki kaz ayağı tabir edilen çizgilerin giderilmesinde çok başarılı sonuçlar verdiği görülmüştür. Bu bölgelerdeki kırışıklık çizgilerinin yüz gençleştirme ameliyatlarıyla düzeltilmesinin çok güç olması Botoks’un estetik cerrahideki önemini daha da arttırmaktadır. Yüz germe ameliyatıyapılan pek çok kişiye daha iyi bir sonuç elde etmek için beraberinde Botoks uygulamasıda gerekmektedir. Botoks’un kaş kenarlarını yukarı kaldıran bir etki yapması ve kaş düşüklüğü olan kişilerde bu problemin düzeltilmesini de sağlaması bir diğer avantajıdır.
Botoks’un kırışıklıkları düzeltmek amacıyla uygulanması, yüzdeki belli noktalara çok ince uçlu bir iğne ile enjeksiyon yapılması şeklindedir. İşlem yaklaşık 5 dakika sürer ve sadece ince bir iğnenin batmaları şeklinde hissedilen çok kolay tolere edilen bir işlemdir. Uygulamanın etkileri 2 ila 3 gün sonra ortaya çıkar ve 4 ila 6 ay boyunca devam eder. İlk uygulamada 4 ay kadar kalıcı olan Botoks etkileri bir kaç uygulamadan sonra 8 aya kadar uzayabilmektedir. Uygulama sırasında önemli bir şişlik ve kızarma oluşmaz ve kişi hemen günlük aktivitelerine dönebilir.
Botoks enjeksiyonları yüzün üst bölgesinde özellikle alın çizgilerinin, kaş çatma çizgilerinin, ve göz kenarındaki çizgilerin (kaz ayağı) düzeltilmesinde çok etkili olmaktadır. Ayrıca yüzün üst bölgelerine uygulandığında kaşları kaldıran bir etki de oluşmaktadır. Yüzün alt bölgesinde ise dudak üzerindeki çizgilere ve boyundaki dikine bantlara uygulanabilmektedir. Ancak bu bölgelerde yüzün üst bölümlerindeki kadar etkili sonuçlar oluşmadığından uygulaması daha kısıtlı kalmaktadır. Botoks aşırı terleme tedavisi içinde kullanılmaktadır. Uygulanan hastalarda baş ağrısı ve migrene de iyi geldiği tesadüf olarak tespit edilmiştir.
Botoks uygulaması kalıcılığı çok uzun olmayan ve kalıcılığı için tekrar edilmesi gereken bir yöntem olmakla birlikte ameliyatsız, kolay ve ucuz bir tedavi olması nedeniyle günümüz estetik cerrahisinde çok tercih edilmekte ve uygulanmaktadır. Botoks dünyada milyonlarca kişiye uygulanmış ve hiçbir ciddi komplikasyonla karşılaşılmamıştır. Yanlış uygulamalarda oluşabilecek komplikasyonlarda birkaç ay içinde geri döneceğinden pek önemli kabul edilmeyebilir. Ancak deneyimli bir hekim tarafından uygulanması hem bu komplikasyonların oluşmaması hem de daha etkin sonuçlar alınması bakımından önemlidir.

Aşırı terleme için botoks etkili midir?

Aşırı terleme sosyal açıdan bakıldığında zaman zaman kişileri rahatsız edebilmektedir. Aşırı terlemeye maruz kalan kişiler psikolojik olarak kendilerini stres altında hissetmektedirler. Aşırı terleme problemi olan kişiler terlemeyi kontrol altına alabilmek için düzenli ilaç alma durumunda kalabilirler. Koltuk altında, avuç içlerinde aşırı terleme gibi bölgesel şikayetleri olan kişiler Botoks ile başarılı bir şekilde tedavi edilebilirler. Bölgesel olarak cilt içerisine enjekte edilen Botoks ter bezlerini uyaran sinir uçlarını etkin bir şekilde engelleyerek terlemeyi engellemektedir. İlaç direk cilt içine enjekte edildiğinden derinlerde ki kasların etkilenmesi söz konusu değildir. Botoks etkisini 3-7 gün içerisinde tam olarak gösterecek ve etkisi 3 ile 12 ay sürecektir.

Botoks hangi bölgelerin tedavisinde kullanılır?

Botoks genellikle yüzün üst bölümünü tedavide kullanılır. Genelde kullanıldığı yerler alın çizgileri, kaş arası çizgiler ve kazayağı denilen (göz yanlarındaki çizgiler) çizgilerdir. Ağız çevresindeki kırışıklıklar lazer, dermabrazyon, peeling ya da dolgu maddeleri ile tedavi edilir.

Botoks nasıl uygulanır?

Botoks uygulaması kolay ve güvenlidir. İstenilen bölgeye çok ince iğnelerle enjekte edilir. İğnenin ince ve verilen ilaç miktarının küçük olması nedeniyle ağrı çok hafiftir. Enjeksiyondan sonra herhangi bir rahatsızlık olmaz bu nedenle anesteziye gerek duyulmaz.

Botoks uygulamasından sonra etkisi ne kadar sürer?

Botoks tedavisi 3-7 günler arasında tam olarak etkisini gösterir. Botoks’un etkisi kalıcı değildir ve 6 ay dan sonra etkisi kaybolur.Hiç bir yan etkisi yoktur.

Not:  Migren tedavisinde de Botoks kullanılır. 6 ay sonra etkisi yok olur…
UYGULAMA YAPILABİLEN ALANLARI
– Boyun kırışıkları
– Alın ve etrafındaki çizgileri
– İki kaş arası
– Kaş asimetrisi
– Kaz ayağı olarak adlandırılan göz çevresi
– El, ayak ve kolaltı terlemeleri

TÜM BOTOKS İŞLEMLERİMİZ MEDİKAL ESTETİK DOKTORLARIMIZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR.

tüm işlemlerimiz medikal estetik doktoru tarafından yapılmaktadır. ( Hatay botox , izmir botox ,  alsancak botox ,  bostanlı botox , mavişlehir botox , bayraklı botox , Bornova botox , Balçova botox , izmir estetik ,  estetik ,    güzellik salonu , botox hatay , botox Alsancak , Karşıyaka botox , botox Karşıyaka , poliklinik izmir , botox izmir .

Aliağa botox dolgu, dolgu botokx Aliağa, botox dolgu çiğli, botox dolgu Turgutlu,

botox tedavisi , botox tedavisi hatay  , botox tedavisi Karşıyaka , botox tedavisi bostanlı , kırışıklık tedavisi izmir , kırışıklık , kırışıklık tedavisi Alsancak  , kırışıklık tedavisi balçova

miren tedavisi hatay , hatay migren tedavisi , karşıyaka migren tedavisi , migren tedavisi karşıyaka . migren tedavisi . migren tedavisi alsancak . alsancak migren tedavisi . estetik doktoru karşıyaka . karşıyaka estetik doktoru . alsancak estetik doktoru . estetik doktoru alsancak . alsancak estetik doktoru . hatay estetik doktoru . estetik doktoru hatay . estetik doktoru izmir . bornova estetik doktoru . estetik doktoru bornova . agrı tedavisi bornova . bornova agrı tedavisi . alsancak agrı tedavisi . agrı tedavisi alsancak

allergan botox , botox allergan , Allergan botox , Allergan , dysport botox , amerikan botox

hekimlere ve doktorlara özel medikal estetik eğitimler , botox eğitimi , dolgu eğitimi , prp eğitimi

botox Alsancak , botox balçova , botox bostanlı , botox mavişehir , kalıcı botox , geçici botox , botox toksini ,

muğla botox , botox muğla , bornova botox , botox Bornova , botoks Bornova , bornova botoks , terleme botox , terleme botoxu , botox terleme için , botox kaş kaldırma , kaş kaldırma botoxu

Gaziemir botox , gaziemir botoks , botox Gaziemir , botoks Gaziemir , erzurum botoks , erzurum botox , botox Erzurum , botoks Erzurum , keyseri botox , kayseri botoks , botox kayseri , botoks kayseri , van botox , van botoks, botox van , botoks van , malatya botox , malatya botoks , botox malatya , botoks malatya , antalya botox , antalya botoks , botox Antalya , botoks Antalya , yalova botox , yalova botoks , botox Yalova , botoks Yalova , aydın botox , aydın botoks , botox aydın , botoks aydın , denizli botox , denizli botoks , botox denizli , botoks denizli , ısparta botox , ısparta botoks , botox Isparta , botoks Isparta , konya botox , konya botoks , botox konya , botoks konya , balıkesir botox , balıkesir botoks , botox Balıkesir  , botoks Balıkesir , adana botox , adana botoks , botox adana , botoks adana , adana estetik , estetik adana , adana estetik merkezi , estetik merkezi adana , bolu botox , bolu botoks , botox bolu , botoks bolu , diyarbakır botox , diyarbakır botoks , botoks Diyarbakır , botox diyerbakır , çanakkale botox , çanakkale botoks , botox Çanakkale , botoks çanakkale

sivas botoks , sivas botox , botox sivas , botoks sivas , muğla botox , muğla botoks , botox muğla , botoks muğla , eskişehir botox , eskişehir botoks , botox Eskişehir , botoks Eskişehir , mardin botox , mardin botoks , botoks mardin , botox mardin , trabzon botox , trabzon botoks , botox Trabzon , botoks Trabzon , mersin botox , mersin botoks ,botox mersin , botoks mersin , kocaeli botoks , kocaeli botox , botox Kocaeli , botoks Kocaeli , kırıkkale botoks , botoks Kırıkkale  , botox Kırıkkale  , botoks Kırıkkale , karşıyaka estetik , izmir estetik ,l idya estetik , likya estetik , deniz estetik , newlife , new ,kars botox , kars botoks , botox kars , botoks kars , yüz germe izmir , izmir yüz germe , karşıyaka estetik merkezi   , bionet izmir , izmir masaj salonu , masaj salonu izmir , izmir masaj salonu ,

hatay estetik , alsancak estetik , estetik Alsancak , estetik merkezi Alsancak , alsancak estetik merkezi , poliklinik Alsancak , alsancak poliklinik , plastik cerrah Alsancak , alsancak plastik cerrah , plastik cerrah izmir , izmir plastik cerrah , karşıyaka estetik , estetik Karşıyaka , karşıyaka , karşıyaka güzellik salonu , karşıyaka estetik salonu , karşıyaka estetik ve güzellik

Karşıyaka botox , botoks,botoks , botox,boyoks Karşıyaka , botox Karşıyaka

botox hatay . kırışıklık tedavisi hatay . hatay kırışıklık tedavisi , bornova kırışıklık tedavisi . kırışıklık tedavisi bornova . buca kırışıklık tedavisi . kırışıklık tedavisi buca . menemen kırışıklık tedavisi . kırışıklık tedavisi menemen . osmangazi kırışıklık tedavisi , kırışıklık tedavisi osmangazi . ulukent kırışıklık tedavisi . kırışıklık tedavisi ulukent . buca botox . botox buca . botoks buca . buca botoks . bornova botoks . botoks bornova . kırışıklık bornova  . bornova estetik . bornova estetik merkezi . estetik merkezi bornova . masaj salonu karşıyaka . karşıyaka masaj salonu .

hemorait tedavisi karşıyaka . karşıyaka hemorait tedavisi . hemorait tedavisi izmir . izmir hemorait tedavisi . alsancak hemorait tedavisi . homorait tedavisi alsancak . gaziemir hemorait tadavisi . hemorait tedavisi karşıyaka . bornova hemorait tedavisi . hemorait tedavisi bornova . hemorait tedavisi  . basur tedavisi izmir . izmir basur tedavisi . alsancak bosur tedavisi . basur tedavisi alsancak . karşıyaka basur tedavisi . basur tedavisi karşıyaka    bornova basur tedavisi . basur tedavisi bornova . basur agrı onleme izmir . izmir basur agrı onleme . agrı gıderme .

izmir ,istanbul , adana , mersin , kars , beşiktaş , nişantaşi , sarıyer , urfa , denizli , aydın , bostanlı , hatay  , kıbrıs , bursa , aydın, salihli , turgutlu , muğla , sinop ,

erkek kuaförü izmir , izmir erkek kuaförü , alsancak erkek kuaförü , erkek kuaförü Alsancak ,hatay erkek kuaförü , erkek kuaförü hatay , gaziemir erkek kuaförü , erkek kuaförü Gaziemir , alsancak erkek kuaförü , erkek kuaförü Alsancak , manikür salonu Alsancak ,alsancak manikür salonu , manikür salonu Karşıyaka  , karşıyaka manikür salonu , hatay manikür salonu , manikür salonu hatay , gaziemir manikür salonu , manikür salonu Gaziemir , bayan bakım merkei Karşıyaka , karşıyaka bayan bakım merkezi , bayan kuaförü izmir , izmir bayan kuaförü , alsancak bayan kuaförü , bayan kuaförü Alsancak , hatay bayan kuaförü , bayan kuaförü hatay , balçova bayan kuaförü , bayan kuaförü Balçova , bayan kuafförü mavişehir , mavişehir bayan kuaförü , bornova bayan kuaförü , bayan kuaförü Bornova , bornova saç bakım merkezi , saç bakım merkezi Bornova , izmir saç bakım merkezi ,      saç bakım merkezi izmir , saç bakım merkezi konak , konak saç bakım merkei , konak bayan kuaförü , bayan kuaförü konak , masaj salonu izmir , izmir masaj salonu , karşıyaka masaj salonu , masaj salonu Karşıyaka , gaziemir masaj salonu , masaj salonu Gaziemir , bornova masaj salonu , masaj salonu Bornova , bayan masaj salonu Karşıyaka , karşıyaka bayan masaj salonu , bayan masaj salonu Alsancak , alsancak bayan masaj salonu , konak bayan masaj salonu , bayan masaj salonu konak , bornova bayan masaj salonu , bayan masaj salonu Bornova , izmir bayan masaj salonu , bayan masaj salonu izmir , solaryum Karşıyaka , karşıyaka solaryum , solaryum Alsancak , alsancak solaryum , hatay solaryum , solaryum hatay , bornova soaryum , solaryum Bornova , gaziemir solaryum , solaryum Gaziemir , balıkkesir botox , botox balıkkesir , akçay botox , botox akçay , botoks akçay , akçay botoks , solaryum karşıyaka , karşıyaka solaryum ,

buca botox , buca botoks , botoks buca , botox buca ,

ALİAĞA botox , BALÇOVA botox , BAYINDIR botox , BAYRAKLI botox , BORNOVA botox , BUCA botox , ÇİĞLİ botox , BERGAMA botox , BEYDAĞ botox , ÇEŞME botox , FOÇA botox , GAZİEMİR botox , GÜZELBAHÇE , KARABAĞLAR botox , KARŞIYAKA botox , KEMALPAŞA botox , KONAK  botox , DİKİLİ botox , KARABURUN botox , KINIK botox , MENDERES botox , MENEMEN botox , NARLIDERE botox , SEFERİHİSAR botox , SELÇUK botox , TORBALI botox , URLA botox ,  KİRAZ botox , ÖDEMİŞ botox , TİRE botox ,

manisa botox  , manisa botoks , botox manisa , botoks manisa

ADANA BOTOX , BOTOX ADANA , BOTOKS ADANA , ADANA BOTOKS , AYDIN BOTOX , AYDIN BOTOKS , BOTOKS AYDIN , BOTOX AYDIN , BURSA BOTOKS , BURSA BOTOX , BOTOX BURSA , BOTOKS BURSA , MANİSA BOTOKS , MANİSA BOTOX , BOTOX MANİSA , BOTOKS MANİSA , KONYA BOTOKS , KONYA BOTOX , BOTOKS KONYA , BOTOX KONYA , MARDİN BOTOKS , MARDİN BOTOX , BOTOX MARDİN , BOTOKS MARDİN , İSTABUL BOTOKS , İSTANBUL BOTOX , BOTOX İSTANBUL , BOTOKS İSTANBUL , KAYSERİ BOTOKS , KAYSERİ BOTOX , BOTOX KAYSERİ , BOTOKS KAYSERİ

BOTOX HATAY , BOTOKS HATAY , HATAY BOTOX , HATAY BOTOKS , botox , hatay , hatay üçyol , hatay nokta  , hatay renkli durağı , bornova merkez ,  merkez , bornova , hatay merkez , merkez hatay , hatay üçyol , üçyol , balçova merkez , balçova botox , botox balçova , hatay renkli durağı botox

nazlıhan , polatlı , pursaklar  , sincan , narlıdere  , körfez,ödemiş   , dikili , foça , kınık ,  beydağ ,   seferihisar  , selçuk , bergama , karaburun , feke   ,  imamoğlu  , ceylan , çarşı , urla , aladağ , Kemalpaşa , torbalı ,

clinic Karşıyaka , karşıyaka clinic , Alsancak clinik , clinic Alsancak , hatay clinic , clinic hatay , bostanlı clinic , clinic bostanlı , bornova clinic , clinic Bornova , gaziemir clinic , clinic Gaziemir , çeşme clinic , cliniç çeşme , balıkkesir clinic , clinic balıkkesir , bayraklı clinic , clinic bayraklı , istanbul clinic , clinic İstanbul , akçay clinik , clinic akçay , mavişehir clinic , clinic mavişehir,menemen clinic,clinic menemen,adana clinic,clinic adana,hastane,Karşıyaka,karlıyaka hastane ,Bornova hastane,hastane Bornova,alsancak hastane,hastane Alsancak , mavişehir hastane , hastane mavişehir , Gaziemir hastane , hastane Gaziemir , bayraklı hastane , hastane bayraklı

clinic kahramanlar , kahramanlar clinic , alaybey clinic , clinic alaybey

medikal estetik doktoru Karşıyaka , karşıyaka estetik doktoru , estetik doktoru Karşıyaka , alsancak estetik doktoru , estetik doktoru Alsancak , bornova estetik doktoru , estetik doktoru Bornova , estetik doktoru mavişehir , mavişehir estetik doktoru , bostanlı estetik doktoru , estetik doktoru bostanlı , balçova estetik doktoru , estetik doktoru Balçova , bayraklı estetik doktoru , estetik doktoru bayraklı , karşıyaka estetik ,estetik Karşıyaka , alsancak estetik , estetik Alsancak , bornova estetik , estetik Bornova , mavişehir estetik , estetik mevişehir , menemen estetik , estetik menemen , hatay estetik , estetik hatay , estetik clınic , izmir estetik , estetik izmir , clınic izmir , izmir clınic , adana estetik ,estetik adana ,istanbul estetik ,estetik İstanbul ,bornova estetik ,estetik Bornova ,botoks fiyatları izmir ,botox izmir ,dolgu fiyatları ,botox fiyatları ,erkeklere botoks ,aşırı terleme ,koltuk altı terlemesi,el terlemesi ,alın ve yüz germe ,yüze mezoterapi ,yüz vitamini ,estetik izmir ,izmirde botox ,botox kimlere yapılır ,botox yaptırmak istiyorum ,botoxun faydaları ,botoks nedir ,terleme botoksu ,izmir ege üniversitesi ,göz altına botoks,botox fiyatları izmir ,karşıyaka botox fiyatları ,kıbrıs botox ,botox kıbrıs , estetik kırıs ,kıbrıs estetik, en iyi botox ,marmaris botox ,marmaris botoks ,botox marmaris ,botoks marmaris ,antalya botox ,antalya botoks ,botox antalya ,botoks antalya,en iyi botoks ,en iyi botoks,kuşadası botoks ,kuşadası botox ,botox kuşadası ,botoks kuşadası ,mavişehir botoks ,mavişehir botox ,botoks mavişehir ,botox mavişehir

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
WhatsApp chat