• bilgi@turkiyedeestetikonline.com
  • 0 554 897 07 76
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
92 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: DR.WELL
  • ADRES: Manas Bulv. Adalet Mah. Ata Plaza No:44 D:3 Bayraklı - İZMİR
  • TELEFON: 0553 173 94 77
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 – 19:00

FİRMA HAKKINDA

hakkimizda

HAKKIMIZDA

İspanya’nın kozmetik konusunda duayeni ve Keenwell Barcelona Kozmetik’in kurucusu sevgili büyüğümüz Jose Campos Perez’den aldığımız bayrağı; Dr.Well markası ile Türkiye’de temsil etmekteyiz.

Güzellik ve estetik sektörüne yılların deneyimi, bilgi ve birikimi ile hızlı bir giriş yapan firmamız hizmet sektörünün zorlukları ve hassasiyeti konusunda yüksek farkındalığa sahip % 100 müşteri memnuniyeti esasına göre hareket etmektedir.

Güzelliğin Kapıları Barcelona’ya Aralanıyor…

Dr. Well

vizyonmisyon

VİZYON & MİSYON

1975 yılında ispanyada kurulan Keenwell Kozmetk’in Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Satış-pazarlama dışında uzman kadromuzla kozmetik uygulama eğitimleri vermekteyiz.

Aynı zamanda Dharmas Medikal olarak da güzellik ve estetik sektöründe kullanılan tüm cihazların ithalatı satışı ve satış sonrası hizmetlerini yürütmekteyiz. Uzman kadromuz deneyimli eğitmenlerimiz ile uygulama teknikleri ile ilgili eğitim hizmeti vermekteyiz.

Hedefimiz Dr.Well estetik markasını tüm dünyaya tanıtmak ve doğru işbirlikleri ile şubeleşerek kaliteli hizmetimizi milyonlara ulaştırabilmektir.

HİZMETLERİMİZ

image

V.I.P BAKIM-LIFTING BAKIMI

Temizleme
Peeling
Buhar(10dk)
Oksijen(canlandırıcı tonik)
Galvanik akım(5’er dakika)
Serum ya da vitamin(cilt tipine göre)
Ultrason( 5’er dakika)
Ozon yağı
Maske(nem+antiaging)+ el masajı
Soğuk başlık (5dk)
Nemlendirici(dekolte ve boyun masajı)

image

HYDRAFACIAL BAKIMI

Temizleme
Aqua başlık(10 dakika) vakum
Buhar (10 dakika)
Emme vakum(beyaz emme başlık)
Oksijen tonik
Galvanik akım
Maske 10 dakika
Led 5’er dakika
Nemlendirici
BB krem

image

EPİLASYON

Kalıcı epilasyonda amaç; uygulanan enerjinin kıl kökünde bulunan melanin tarafından tutularak ısınmasını ve kıl köklerinden kalıcı olarak kurtulmayı sağlamaktadır. Uygulamaya engel hali olmayan ve tüylerinden kalıcı olarak kurtulmak isteyen bay ve bayanlara uygulanabilmektedir. Seans sayısı kişinin kıl,cilt rengi ve hormon yapısına göre değişmektedir. İleri teknoloji cihazımızda bulunan zaman ayarı ve enerji ayarı ile tüm cilt tiplerinde işlem yapılabilmektedir. Buz başlık soğutma sistemi sayesinde işlem sırasında ağrı ve acı hissedilmez.

image

Epilasyon Hangi Bölgelerde Uygulanır?

Koltuk Altı
Bütün Kol
Bütün Bacak
Yüz
Dekolte
Genital Bölge
El ve Ayaklar
Göbek
Sırt

3D MICROBLADING KALICI MAKYAJ

Kalıcı makyaj uygulaması sayesinde kaş,göz çizgisi veya dudaklarda,kirpik diplerinde kirpiklerin gür ve doğal görünmesine,cilt renginizle uyumlu olanaklar yaratılabilir. Kalıcı makyaj çatlaklar, doğum lekeleri,çiller,yaşlılık lekeleri ve düzensiz cilt renklenmeleri gibi bazı küçük kusurları kapatabilir veya biçim bozuklukları giderilebilir. Kalıcı makyaj,cildinizin rengini implante etme sanatıdır.Kalıcı makyaj diğer adıyla “mikro-pigment uygulaması” steril ve tek kullanımlık bir iğne yardımıyla natürel ve mineral içerikli boyaların derinin altına yerleştirilmesi işlemidir. Kullanılan pigmentler,bitkisel kaynaklı olup kesinlikle yan etki yapmaz.Kalıcı makyaj için kullanılmakta olan boyalar yüz ve vücut kullanımı için tasarlanmış olup,katkı ve koku maddesi içermez.

image

MICROBLADING KALICI KAŞ

Microblading, dövmeden farklı olarak kaş bölgesinin içini boyamak yerine özel microblading kalemi ile kaş bölgenize tek tek çizgiler çizilerek, gerçek kaş görünümü vermesidir. Bu uygulama iki saat gibi bir sürede tamamlanır. Kullanılan boyalar naturel ve cilt için uygun boyalardır. Kıl efekti verilerek yapılan bu uygulama sonucu doğal bir görüntü oluşmaktadır.

image

KALICI EYELINER/
DIPLINER UYGULAMASI

Göz makyajı makyajın en önemli ve fark yaratan bölümüdür diyebiliriz. Etkili bir göz makyajıyla yüz ifadesi değişebilir, daha iddialı, daha genç ve vurucu bir ifadeye sahip olunabilir. Bu sebeptendir ki, kalıcı eyeliner uygulaması düzenli olarak makyaj yapan kadınların tercih sebebi olmaktadır. Kalıcı eyeliner uygulaması sayesinde, büyük gözler daha küçük, normal gösterilebileceği gibi, küçük gözlerin daha büyük ve iddialı görünmesi de mümkün. Bu uygulama sayesinde gözleriniz olduğundan daha çekici, bakışlarınız daha etkili ve anlamlı görünecektir. Uygulama göz kapaklarına normal eyeliner şeklinde (önceden belirlemiş olduğunuz tasarımla) yapılmaktadır. Uygulama sonrasında rengin oturması zaman alacağı için, başta renkler koyu görünebilir. Bir kaç gün sonrasında renk orijinal halini alacaktır. Kalıcı Eyeliner uygulaması sonrasında gözlerinizde hafif kızarıklıklar veya şişme görünebilir. Düzenli merhem uygulayarak bir kaç gün içerisinde bu kızarıklığın kendiliğinden yok olduğunu göreceksiniz.

image

KALICI DUDAK KONTÜRÜ

Göz makyajı makyajın en önemli ve fark yaratan bölümüdür diyebiliriz. Etkili bir göz makyajıyla yüz ifadesi değişebilir, daha iddialı, daha genç ve vurucu bir ifadeye sahip olunabilir. Bu sebeptendir ki, kalıcı eyeliner uygulaması düzenli olarak makyaj yapan kadınların tercih sebebi olmaktadır. Kalıcı eyeliner uygulaması sayesinde, büyük gözler daha küçük, normal gösterilebileceği gibi, küçük gözlerin daha büyük ve iddialı görünmesi de mümkün. Bu uygulama sayesinde gözleriniz olduğundan daha çekici, bakışlarınız daha etkili ve anlamlı görünecektir.

image

RADYO FREKANS

YAĞ DOKUSUNU VE CİLT DOKUSUNU AYNI ANDA TEDAVİ EDEN TEK ZAYIFLAMA YÖNTEMİDİR. HEDEFLENEN DOKUNUN KONTROLLÜ BİR ŞEKİLDE RADYOFREKANS DALGALARINI KULLANARAK YAVAŞÇA ISITILMASINI SAĞLAMAKTADIR. BÖYLECE DERİDE TERMAL ISINMA SAĞLANIRKEN CİLDİ KORUMAKTADIR. CİLT SARKMALARINDA, ELASTİKİYET KAYBI OLAN BÖLGELERDE TOPARLANMA VE SIKILAŞITMA YAPMAKTADIR.

image

G5 VIBRA BEAUTY

VUCUDUN TÜM BÖLGELERİNE YÖNELİK APARATLARIYLA EN GENİŞ KULLANIM AMAÇLI ZAYIFLAMA CİHAZIDIR.SELÜLİTLERİN KIRILMASI, POPO DİKLEŞTİRMESİ, KOL SARKMALARI, KAS AĞRILARININ GİDERİLMESİ GİBİ BİRÇOK UYGULAMA YAPILABİLMEKTEDİR. KAS DOKUSUNA VE CİLT YÜZEYİNE ZARAR VERMEDEN UYGULANAN KONTRÖLLÜ VİBRASYON SİSTEMİ; BÖLGESEL BİR DOLAŞIM BOZUKLUĞU OLAN SELÜLİT

image

LENF DRENAJ

LENF DİRENAJ SİSTEMİ VUCUDUMUZDA BİRİKEN ÖDEMLERİN ATILMASINI SAĞLAYAN HÜCRE VE DOKULARA BESİN TAŞIYAN KISACASI VUCUDUMUZU YENİLEYEN BEYAZ KAN DOLAŞIMINA DENİR. LENF DİRENAJ MAKİNESİ İSE, VUCUTTA LENFATİK SİSTEM ADI VERİLEN, HÜCRELERİ BESLEYEN BEYAZ SIVI DOLAŞIMINI HIZLANDIRIR. VUCUDUN LENF SİSTEMİ NE KADAR HIZLI OLURSA VUCUTTA BİRİKEN ZARARLILARA O KADAR AZ MARUZ KALMIŞ OLURUZ.

image

KAVİTASYON

ULTRASONİK SES DALGALARINI KULLANARAK, PROBLEMLİ YAĞ HÜCRE ÇEPERLERİNİ DERİ ALTI YAĞ TABAKASINI SIVILAŞTIRMA İŞLEMİDİR. KAVİTASYON YARDIMI İLE CİLT YÜZEYİNE GÖNDERİLEN SES DALGALARI, CİLT ALTI YAĞLI DOKU ÜZERİNE ODAKLANIR. SİSTEM YARDIMIYLA OLUŞAN GÜÇLÜ TİTREŞİM YAĞ HÜCRE ZARINI BALONLAŞTIRARAK PARÇALAR VE YAĞLI DOKUYU SIVILAŞTIRIR. SIVILAŞAN YAĞLAR YAĞ ASİTLERİNCE PARÇALANARAK ORTAMDAN UZAKLAŞTIRILIR.

image

SOĞUK LİPOLİZ

TEDAVİSİNDE %100’E YAKIN SONUÇ BAŞARIYLA SAĞLANMAKTADIR. SOĞUK LİPOLİZ YAĞ HÜCRELERİNİ BELİRLİ BİR DERECEYE KADAR DİĞER DOKULARA ZARAR VERMEDEN SOĞUTARAK VÜCUTTAN ATILMASINI SAĞLAYAN ETKİLİ BİR ZAYIFLAMA YÖNTEMİDİR. DERİ ALTINDAKİ YAĞ HÜCRELERİNİ HEDEF ALARAK, ELİMİNASYON NOKTASINA KADAR DONDURUR. YALNIZCA YAĞ HÜCRELERİ DONAR DİĞER DOKULAR ZARAR GÖRMEZ. KRİSTALİZE OLAN YAĞ HÜCRELERİ İSE APAPTOZA(HÜCRE İMHASI) UĞRATARAK DOĞAL YOLLARLA VÜCUTTAN ATILIR. İŞLEM ÖNCESİ VE SONRASI GEREKLİ MİKTARDA SU ALIMI ÖNEMLİDİR. VÜCUT YAĞ HÜCRELERİNİ 20 GÜN İÇİNDE APATOZA UĞRATIR. bU SEBEPLE SAĞLIKLI SONUÇ 20 GÜN SONRA ÖLÇÜM ALINARAK BELİRLENMELİDİR.slider

sliderslider

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
WhatsApp chat